fbpx

1. pozice na Google – dárkové poukazy

Možná jste si všimli, že nabízím tvorbu dárkových poukazů, ale i online editor, kde si můžete dárkový poukaz vytvořit. Proto jsem se zaměřil, v rámci optimalizace webu, abych byl vidět v organickém vyhledávání na klíčová slova jako ,,dárkový poukaz“ apod.

Proč dárkové poukazy?

Kromě služeb jako např. SEO servis, tvorba e-shopů a webů, SEO copywriting atd., nabízím i tvorbu dárkových poukazů. Nabízím dokonce i online editor, kde si můžete sami vytvořit dárkový poukaz či voucher pro vaše známé nebo třeba klienty. Online editor využilo již několik desítek lidí a má super ohlasy. Navíc cena dárkového poukazu je velmi nízká.

SEO výsledky a postup

Už jednou jsem optimalizoval web na téma dárkové poukazy a výsledky byly skvělé. Nejprve jsem vytvořil orientační analýzu klíčových slov. Na základě analýzy jsem začal tvořit stránky se SEO textem, který byl optimalizován na téma dárkové poukazy, dárkové poukazy šablona, apod. Podívejte se, na jaké pozice a hledanost na daná klíčová slova, jsem se dostal. Samozřejmě jak už to v SEO chodí, na některá klíčová slova to může být jako na houpačce. Algoritmy vyhledávačů se neustále mění a konkurence přibývá.

SEO výsledky - dárkové poukazy | Smuton.cz

Pozice na klíčové slovo ,,dárkový poukaz vzor“. Průměrná hledanost 3060 / měsíc (Google a Seznam).

SEO výsledky - dárkové poukazy | Smuton.cz

Pozice na klíčové slovo ,,dárkový poukaz šablona“. Průměrná hledanost 2160 / měsíc (Google a Seznam).

Nutno dodat, že jsem začal být ve vyhledávání vidět i na další, podobná klíčová slova. Pokud chcete být vy vidět v SERPu (organickém vyhledávání), doporučuji začít tvorbou kvalitních SEO textů.

Chcete pomoci se SEO? Napište mi pomocí kontaktního formuláře a co nejdříve se vám ozvu zpět.

Co takhle začít napsáním zprávy?

Napište mi a domluvíme spolupráci.

5 + 6 =