1. pozice na Google – dárkové poukazy

Možná jste si všimli, že nabízím tvorbu dárkových poukazů, ale i online editor, kde si můžete dárkový poukaz vytvořit. Proto jsem se zaměřil, v rámci optimalizace webu, abych byl vidět v organickém vyhledávání na klíčová slova jako ,,dárkový poukaz“ apod.

Optimalizace webu - smuton.cz na téma dárkové poukazy.

65+ spokojených klientů | 6 let praxe

Hodnocení Smuton.cz na Google
trustpilot
facebook

Proč dárkové poukazy?

Kromě služeb jako např. SEO servis, tvorba e-shopů a webů, SEO copywriting atd., nabízím i tvorbu dárkových poukazů. Nabízím dokonce i online editor, kde si můžete sami vytvořit dárkový poukaz či voucher pro vaše známé nebo třeba klienty. Online editor využilo již několik desítek lidí a má super ohlasy. Navíc cena dárkového poukazu je velmi nízká.

Výchozí situace

Mezi mé služby patří sice SEO, tvorba webových stránek, ale i třeba správce sociálních sítí. Rozhodl jsem se tedy, že nabídnu na svém webu nějakou přidanou hodnotu pro uživatele.

Zprovoznil jsem na svém webu online editor, ve kterém můžete pohodlně vytvářet příspěvky na sociální sítě ve správném formátu. Máte tak k dispozici správné šablony, kdy během pár minut vytvoříte poutavý příspěvek.

Co víc, v online editoru můžete vytvářet i dárkové poukazy vouchery, které se stejně jednoduše, pomocí funkce drag & drop, nadesignujete. Mimochodem v současné době dokáži dokonce zařídit i tisk některých poukazů.

,,Na téma dárkových poukazů jsem začínal s téměř nulovou organickou návštěvností.“

Řešení aktuální situace

Už jednou jsem optimalizoval web na téma dárkové poukazy a výsledky byly skvělé. Nejprve jsem vytvořil analýzu klíčových slov. Na základě analýzy jsem začal tvořit stránky se SEO textem, který byl optimalizován na téma dárkové poukazy, dárkové poukazy šablona, apod.

Spousta copywriterů udělá tu chybu, že nacpe texty klíčovými slovy, přičemž následný text se nedá číst. Důležité je tedy psát SEO texty nejen pro vyhledáváče, ale i pro samotné uživatele.

Nad úpravami webu jsem strávil přibližně 20 hodin práce. Pokud přemýšlíte, zda investovat peníze do SEO textů a celkově do optimalizace webu, doporučuji vám stáhnout kalkulačku, kterou jsem pro vás vytvořil, aby jste měli alespoň orientační přehled o tom, zda se vám vypletí tato investice či nikoliv.

Výsledek: zvýšení návštěvnosti i tržeb

Podívejte se, na jaké pozice a hledanost na daná klíčová slova, jsem se dostal. Samozřejmě jak už to v SEO chodí, na některá klíčová slova to může být jako na houpačce. Algoritmy vyhledávačů se neustále mění a konkurence přibývá. Nicméně po optimalizaci webu jsem se dokázal dostat z nuly (185 návštěv za předchozí rok) na 1591 návštěv za měsíc na téma dárkových poukazů a desítky nových objednávek. To není špatné.

+2850 % meziročně

Optimalizace webu - smuton.cz na téma dárkové poukazy.

Optimalizace webu – smuton.cz na téma dárkové poukazy.

SEO výsledky - dárkové poukazy | Smuton.cz

Pozice na klíčové slovo ,,dárkový poukaz vzor“. Průměrná hledanost 3060 / měsíc (Google a Seznam).

Zvýšení návštěvnosti webu. Reference.

Pozice na klíčové slovo ,,dárkový poukaz šablona“. Průměrná hledanost 1520 / měsíc (Google a Seznam).

Ondřej Smutný / Smuton.cz

Ondřej Smutný / Smuton.cz

Tvořím weby a zvyšuji návštěvnost

65+ spokojených klientů | 6 let praxe

Hodnocení Smuton.cz na Google
trustpilot
facebook

Kontaktujte mě

Kontaktujte mě pomocí formuláře napravo nebo mi zavolejte ve Vámi vybraný termín.

Rád jsem efektivní a proto se snažím konkrétně pomoci. Proto je ideálním prvotním kontaktem e-mailová zpráva či zpráva pomocí formuláře vpravo. Rád si s Vámi ovšem i zavolám nebo se potkám na videohovoru v termínu, který Vám bude nejvíce vyhovovat.

Termín hovoru či videohovoru si můžete rezervovat zde.

Nástroje pro efektivní práci: StreakClickUp a Freelo.

 

7 + 5 =