fbpx

Správa sociálních sítí

Sociální sítě jsou v dnešní době velmi důležité snad pro jakýkoliv byznys. Ať už prodáváte školení, knihy, nebo třeba náhradní díly pro auta. Vždy se dá vymyslet něco, jak zaujmout, respektive jak nabídnout vašim fanouškům přidanou hodnotu, za kterou vám buď nechají kontakt a vy je můžete následně oslovit, nebo třeba rovnou nakoupí. Chcete pomoci se správou sociálních sítí?

Proč správa sociálních sítí?

Ikona splněno (success) Získáte více objednávek a více kontaktních údajů o zákaznících.

Ikona splněno (success) Získáte větší dosah vašich příspěvků a tím pádem i povědomí o vaší značce.

Ikona splněno (success) Získáte větší počet fanoušků.

Ikona splněno (success) Docílíme větší interakce vašich fanoušků a tím pádem ještě většího dosahu.

Chcete pomoci se správou sociálních sítí? Napište mi a co nejdříve se vám ozvu zpět.

Správa sociálních sítí Facebook a Instagram

Správa sociálních sítí není to samé, jako když spravujete svůj osobní profil. Správa sociálních sítí není ani žádná brigáda či práce z domu. Je to seriózní práce pro klienty, kteří vlastní své byznysy a tvrdě pracují. Každý freelancer, který spravuje firemní profily na Facebooku, by měl promyšleně sdílet příspěvky tak, aby zaujal fanoušky dané firmy. Nejlepší, pro správce sociálních sítí je, pokud zanalyzuje cílovou skupinu dané firmy, vytvoří si personu / persony a bude následně svými příspěvky na tyto persony mířit. Tím docílí většího zaujetí publika.

Další možností, jak se zviditelnit je, reklama na Facebooku a Instagramu. Častá otázka klientů je, kolik stojí reklama na Facebooku? Kolik stojí reklama na Instagramu? Odpověď zní: Tolik, kolik jste ochotni investovat do reklamy + správa kampaní či nastavení reklamy. Jste menší firma a chcete získat nové fanoušky vaší stránky? Vše samozřejmě záleží, jak svými příspěvky zaujmete lidi, ale pokud chcete nějaké číslo, tak orientačně a ze zkušenosti počítejte s cenou přibližně 2,5 Kč na jednoho získaného fanouška. Berte to však opravdu s velkou rezervou.

Strategie na míru - sociální sítě | Smuton.cz

Návrh strategie

Nejste si úplně jistí, co chcete sdílet, jak to chcete sdílet, zda použít reklamu na Facebooku, zda vůbec používat Instagram, jak získat zákazníky ze sociálních sítí atd.? Navrhnu vám strategii. Přemýšleli jste někdy nad tím, že slepé přidávání příspěvků na vaší firemní stránku může být téměř zbytečné? Víte, že Facebook zobrazí váš nově přidaný příspěvěk pouze mizivému procentu vašich fanoušků (podle oblíbenosti vaší stránky). Můžeme zkusit Facebook a Instagram reklamy, které vám přivedou zákazníky nebo třeba informace o potencionálních klientech, které budete moci později opět oslovit.

S čím vám můžu pomoci?

  • správa sociálních sítí Facebook a Instagram
  • komunikace s potencionálními klienty
  • vytváření soutěží, kvízů či her za účelem získávání interakcí (lajky, to se mi líbí apod.) a emailových adres – možnost opakovaného oslovení potencionálních zákazníků.
  • vytvoření chatbota, který bude rychle odpovídat na běžné dotazy zákazníků.
  • návrh strategie
  • analýza cílové skupiny
  • tvorba grafiky

 

Ceník

Cena správy sociálních sítí je pouze orientační a za jeden profil. Každý byznys je jiný a proto vyžaduje jiné množství času. Pokud budete mít individuální přání, jako třeba vyšší frekvence příspěvků, tvorba soutěží, návrh strategie, analýza cílové skupiny, analýza konkurence apod., neváhejte mě kontaktovat.

Doporučuji, před zahájením spolupráce, abych provedl analýzu potencionálních zákazníků a tím zjistil, co vaše fanoušky zajímá. Vytvořím tak personu (potencionálního zákazníka), na kterou budu mířit. Výsledkem je report. Cena analýzy je 1900 Kč / Facebook, 1900 Kč / Instagram. Facebook + Instagram = 2900 Kč.

Jak vypadají mé příspěvky na Facebooku?

Jak vypadají mé příspěvky na Instagramu?

Co takhle začít napsáním zprávy?

Chcete spravovat sociální sítě?

9 + 9 =