fbpx

Tvorba profilu na sociálních sítích

(Hodnocení: 1)

490

Kategorie:

Tvorba profilu na sociálních sítích Facebook a Instagram

Uvědomili jste si, že sociální sítě jsou pro vaše podnikání důležité? Souhlasím s vámi, protože podle mě jsou sociální sítě důležité snad pro jakékoliv podnikání. Určitě i pro to vaše a je jedno jestli jste hodinový manžel nebo třeba prodejce aut.

Máte rádi své podnikání, ale online svět či sociální sítě vám nic neříkají? Pojďme začít tvorbou vašeho profilu na Facebooku nebo Instagramu. Později vám možná přijde vhod správa sociálních sítí nebo třeba tvorba nového webu či e-shopu.

Pokud jste se rozhodli pro tvorbu profilu na sociálních sítích, můžete mě kontaktovat nebo rovnou zakoupit tento produkt. V rámci tvorby profilu je i základní grafika (profilové foto + na Facebooku úvodní foto), vyplnění odpovídajících údajů vašeho podnikání (telefon, otevírací doba, odkaz na váš web, BIO, tvorba příběhu atd.). Cena je za jeden profil (Facebook nebo Instagram). V případě, že máte zájem o tvorbu profilu na Facebooku, ale i Instagramu, je potřeba zakoupit dva tyto produkty.

Do poznámky v objednávce mi prosím napište, jakou máte představu o názvu vašich profilů / stránek a obor podnikání. Ve finále nemusí být naprosto totožné vašemu návrhu, neboť mohou být tyto názvy již ,,zabrané'' jinými uživateli daných sítí.

1 recenze Tvorba profilu na sociálních sítích

  1. Jaroslav T.

    Děkuji za odvedenou práci. Skutečně vám rád dám dobré hodnocení.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *