fbpx

Vzdálená podpora skrz sdílenou obrazovku či mobil

Vzdálená podpora je pro všechny, kteří si již nevědí rady s nějakým problémem na PC či mobilu a potřebují co nejrychlejší pomoc, aniž by docházelo k osobní schůzce. Vše probíhá pomocí programu TeamViewer, případně Zoom či mobilního telefonu. Podívejte se na další podrobnosti níže.

Sdílená obrazovka – pomoc na PC

Tato služba je ideální pro někoho, kdo si již neví rady s určitou situací na svém počítači nebo jednoduše nemá čas na řešení problému a hledání jeho řešení. Vzdálená podpora na PC probíhá skrz internetové připojení a také pomocí programu TeamViewer, takže před tím, než zahájíme vzdálenou podporu, je potřeba si program TeamViewer ZDARMA stáhnout a nainstalovat. Po nainstalování tohoto programu je potřeba mi sdělit vaše ID a heslo, které si sám program vygeneruje. Následně se budu moci připojit na váš počítač, ovládat jej za vás a pokusit se vaší situaci vyřešit.

Příklady situací, se kterými vám rád pomůžu:

 

Máte problém s drobnou či nějakou banální situací?

Když budu vědět, rád vám pomůžu s téměř čímkoliv. Ať už se jedná o drobnou záležitost na 5 minut, tak i s problémem na hodinu.

 

Zaměření vzdálené podpory

Obecně se věnuji SEO, tvorbě webů a e-shopů, sociálním sítím a dalším službám, které si můžete prohlédnout. Nicméně pokud to bude v mých silách, rád vám vzdáleně pomohu i s něčím, co úplně nesouvisí s mým primárním zaměřením. Vždy mě prosím nejprve kontaktuje, zda vám dokážu pomoci.

,,Rád vám pomůžu i s prací na 5 minut a pokud budu vědět, tak i v rámci jiného zaměření, než kterému se primárně věnuji.“

Jak začít se vzdálenou podporou?

Kontaktujte mě pomocí online chatu vpravo dole, e-mailu, po telefonu či jakkoliv jinak a popište mi co nejlépe váš problém. Pokusím se vyhodnotit, zda vám dokážu s vaší situací pomoct. Pokud ano, navrhnu vám čas, za který problém pravděpodobně vyřeším.

Jelikož často pracuji pro své klienty, ne vždy mohu pružně reagovat, nicméně rozhodně najdeme společný termín, kdy se spojíme skrz TeamViewer (nutné předem ZDARMA stáhnout a nainstalovat). Pokusím se vám co nejvíce vyhovět, abychom problém vyřešili co nejdříve.

Pokud jste odsouhlasili navrhovaný čas, je potřeba uskutečnit běžnou objednávku, která odpovídá času + jednorázové platbě (viz. níže cena).

Spojíme se např. pomocí online chatu, e-mailu nebo telefonu a budu od vás potřebovat ID a heslo, které program TeamViewer sám vygeneroval, díky kterému se na váš PC budu moci připojit.

Sdílená obrazovka skrz TeamViewer

Program TeamViewer – označení, kde najdete své ID a heslo.

Cena vzdálené podpory + podmínky

Cena vzdálené podpory je pro mé klienty v rámci ceny naší spolupráce, respektive v rámci hodinové sazby. To se může hodit třeba v případě, kdy je potřeba něco nastavit z vaší strany na vašem počítači. Např., když mě chcete přidat do Business Managera, abych mohl tvořit reklamy na Facebooku či Instagramu. Někdy se může zdát tento proces složitý, a tak jej jednoduše mohu udělat za vás.

V případě, že spolu nespolupracujeme, cena je 10 Kč za minutu + jednorázově 75 Kč, přičemž před zahájením práce, na základě naší komunikace, odhadnu čas práce a pokud jej schválíte, je nutné tento čas práce předem zaplatit (+ jednorázová platba).

Pokud špatně odhadnu čas a práce trvá mnohem méně, vždy vám rozdíl vrátím zpět na účet. Pokud přijdeme na to, že problém nebyl předem popsán správně, navrhnu nový čas (samozřejmě pokud by práce měla trvat výrazně déle). Pokud budete souhlasit s novým časem, opět je potřeba uskutečnit novou objednávku předem. Naopak pokud s novým časem nesouhlasíte, přerušíme řešení vaší situace a bohužel se v takovém případě platba nevrací zpět (naprosto výjimečná situace).

 

Příklad 1: Po naší komunikaci odhadnu čas na 20 minut práce. Před zahájením vzdálené podpory je potřeba uskutečnit objednávku na 20 minut (200 Kč + 75 Kč jednorázová platba = 275 Kč). Cena je konečná, protože práce trvala skutečně 20 minut.

Příklad 2: Odhadnutý čas práce byl 40 minut. S časem jste souhlasili, a tak jste provedli předem objednávku za cenu 475 Kč (400 Kč za práci + 75 Kč jednorázová platba). Práce ve skutečnosti trvala pouze 15 minut, takže vám ihned vrátím rozdíl na váš účet, tedy 400 – 150 = 250 Kč (bez jednorázové poplatku). Cena ve skutečnosti tedy byla 225 Kč.

V případě, že nedokážu vyřešit vaší situaci, kterou jste mi správně předem popsali, celou částku za odhadnutý čas vám ihned vrátím zpět (mimo jednorázovou platbu).

Shrnutí a cena

Pro mé klienty je cena vzdálené podpory v rámci hodinové sazby.

Co takhle začít napsáním zprávy?

Těším se na spolupráci

7 + 2 =