S čím vám pomůžu?

Mé primární zaměření je SEO (zvýšení organické návštěvnosti) a tvorba webů. Pravidelně se vzdělávám, abych měl přehled i v jiných oborech a celý online marketing mi dával smysl, takže můj přesah je až do správy sociálních sítí Facebook a Instagram, tvorby grafiky a okrajově i e-mailingu.

Zvýšení organické návštěvnosti e-shopu

65+ spokojených klientů | 6 let praxe

Hodnocení Smuton.cz na Google
trustpilot
facebook

Nabídka služeb

SEO servis

Dlouhodobý SEO servis pro váš web či e-shop, který pomůže ke zlepšení pozic ve výsledcích vyhledávání, respektive ke zvýšení návštěvnosti. SEO výsledky reportuji každý měsíc.

Analýza klíčových slov

Klasifikační analýza klíčových slov vám pomůže si ujasnit, která klíčová slova jsou pro váš byznys prioritní a která naopak ne. Získáte mnoho inspirace či např. témata na psaní do vašeho blogu.

Tvorba webu / e-shopu

Dost možná již nějaký e-shop či web máte a pravděpodobně se chystáte na změnu vzhledu či přesun nějakého e-shopového řešení na jiné. Tvořím weby, ale i měsíčně spravuji či zálohu.

SEO analýza webu

SEO analýza webu neboli audit webu objeví nedostatky on-page i off-page faktorů na vašem webu, které můžete ihned začít opravovat nebo optimalizaci můžete nechat na mně.

SEO copywriting

SEO copywriting neboli psaní textů se zaměření na SEO, je složitá disciplína. Je třeba nejen vytvořit text, který zaujme čtenáře, ale i takový, který splňuje SEO faktory.

Tvorba grafiky

Vytvořím reklamní bannery pro vaše marketingové účely, ale i třeba příspěvek na sociální sítě. Dokážu vytvořit dárkový poukaz, ale i logo či vizitku pro vaši firmu. Spolupracuji i s jinými grafiky.

Sociální sítě

Možná nejste fanda sociálních sítí, ale to nemění nic na tom, že sociální sítě, ať už Facebook, Instagram, YouTube či jiné, jsou mocným kanálem, jak oslovit vaší cílovou skupinu nejen reklamou.

Email marketing

E-mail marketing neboli emailing používá téměř každý. Je dobré však posílat takové e-maily, které uživatele skutečně zajímá. Neposílejte jim spam, jinak vás zavrhnou jednou provždy.

Stále se učím a vzdělávám

Certifikát - reklama na Facebooku od Digisemestr
Certifikát obchodní myšlení
Certifikát analýza klíčových slov | Smuton.cz
Certifikát kurzu Obsahová strategie
Certifikát Digitální garáž - Ondřej Smutný | Smuton.cz
certifikát pokročilé Google Analytics | Smuton.cz
Certifikát pokročilé HTML
Osvědčení o základním kurzu CSS
Certifikát - základy jazyka Python | Smuton.cz
Certifikát Semrush - Technické SEO
Certifikat od Hubspot Academy - zaměření na SEO
Certifikát Semrush SEO Toolkit Exam - Ondřej Smutný

Kontaktujte mě

Upřednostňuji prvotní kontakt e-mailem

Upřednostňuji prvotní kontakt e-mailem. Proč? Snažím se být co nejvíce efektivní a právě prvotní e-mailová komunikace mi k tomu napomáhá (CRM Streak, automatizace procesů, Todoist, ClickUp, Freelo atd.).

Navíc mohu na vaší zprávu již reagovat konkrétně, kdežto po telefonu vám často nedokážu přesně odpovědět na váš požadavek. Jsou to často obecné rady.