fbpx

SEO, copywriting a další…

SEO (optimalizace webu pro vyhledávače) vám pomůže zlešit pozice ve vyhledávačích. Součástí SEO jsou také dobré texty. Správa sociálních sítí zvýši vaší fanouškovskou základnu, ale také přivede nové zákazníky. Aby jste své stávající zákazníky udrželi, můžete začít s e-mail marketingem. Rád se ujmu zmíněných služeb. Stačí mě kontaktovat.

Nabídka služeb

SEO - optimalizace pro vyhledávače

SEO (optimalizace pro vyhledávače) zlepší dlouhodobě, oproti PPC, pozice vašeho webu. Ano, není to práce na týden, ale stojí to za to.

Další informace »

Analýza klíčových slov při psaní textů je základ, bez kterého nelze psát dobré SEO texty, ani title či meta jednotlivých stránek. Zkontroluji, jak si vede váš web ohledně zaindexování, správnosti URL, jak dlouho se načítá a zda s tím nelze něco dělat a další práce, které vám sdělím před naší spoluprací.

Tvorba webů a e-shopů

Vytvořím vám moderní weby a e-shopy, které budou responzivní. Tedy skvěle fungující na mobilu.

Další informace »

Tvořím weby a internetové obchody na redakčním systému WordPress. Weby a eshopy jsou moderní a samozřejmě responzivní. Uživatelé mohou tedy pohodlně procházet vaše stránky z mobilu. Navíc se snažím, aby byly  stránky co nejrychlejší. Právě rychlost bere Google stále více a více v potaz. Jedná se tedy o součást SEO.

Grafika

Vytvořím pro vás reklamní banner, grafiku do emailu, na Facebook stránky nebo i dárkový poukaz.

Další informace »

Používám programy jako Adobe Photoshop CC 2019, Zoner Photo X, Canva, Bannersnack, apod. 

Kromě statické grafiky dokážu vytvořit i animované bannery v HTML5 nebo dokonce lehčí animovaná videa nebo intra a outra.

Pokud poptáváte něco individuálního, neváhejte mě kontaktovat.

Email marketing

Vytvořím nejen samotný email na vaší další akci, ale i třeba automatizaci emailů.

Další informace »

Máte v plánu odeslíat vašim zákazníkům emaily? Nevíte co nebo nevíte, jak na to? Rád vám poradím a vytvořím emailovou strategii.

Sociální sítě

Sociální sítě jsou dnes velmi důležité. Jste velmi blízko vašim potencionálním zákazníkům přímo tam, kam chodí každý den.

Další informace »

Spravoval jsem Facebookové stránky s 30000 fanoušky, ale i s 200. Pravidelně budu přidávat obsah na vaše profily. V dnešní době Facebook zobrazuje vašim fanouškům přibližně 15% toho, co vložíte na váš timeline. Proto je velmi důležité naplánovat, jak a proč chcete publikovat váš obsah. 

Copywriting

Připravím vám texty na jakákoliv témata. Od financí po opravu aut. Nechte celý váš blog v mé správě.

Další informace »

Postarám se obsahově o celý váš blog. Na složitější témata spolupracuji s jinými copywritery.

Analýza chování uživatelů na webu

Jednorázově či dlouhodobě budu sledovat chování vašich uživatelů na webu. 

Další informace »

Pokud ještě nemáte, napojím váš web na Google Analytics či jiný analytický nástroj. Vyhodnotím data a na základě toho navrhnu doporučení. Používám také teplotní mapy (heatmap) a nahrávání uživatelů v reálném čase.

Tvorba chatbota

Vytvořím chatbota, který bude synchronizovaný skrz Facebook Messenger.

Další informace »

Chatbot bude odpovídat na jednoduché dotazy, respektive slova. Např. po zadání fráze ,,otevírací doba“ uživatelem, odpovída chatbot vaší otevírací dobu e-shopu, respektve technickou podporu a podobně. Lze měřit proklikavost na váš web.

Zkušenosti ve zkratce

Podnikám více než 10 let. Provozoval jsem 3 e-shopy, 2 blogy, otestoval jsem desítky online nástrojů, které dokážou pomoct nejen v marketingu, ale třeba i v SEO nebo na sociálních sítích. Napsal jsem tuny SEO popisků, absolvoval jsem spoustu kurzů, přečetl jsem desítky knih. Ne pouze Babičku, ale především o online marketingu, o tom, jak psát kvalitní texty, jak fungují sociální sítě a mnoho dalšího. Poslední eshop jsem sám dokázal nastartovat z nuly na statisícové obraty ročně. Tisíce objednávek a 76% z nich jsem dokázal přivést organicky, tedy přirozeně z vyhledávačů. Pro vás se budu snažit udělat totéž. Máte zájem o mé služby?

Stále se učím a vzdělávám

Kniha Web copywriting pro samouky
Kniha Jak na sítě
Certifikát - Obsahová strategie
Certifikát - Obchodní myšlení
Kniha Marketing bez reklamy
Certifikát - Analýza klíčových slov

Co takhle začít napsáním zprávy?

Napište mi a domluvíme spolupráci.

12 + 4 =