Přehled služeb

SEO (optimalizace webu pro vyhledávače) vám pomůže zlepšit pozice ve vyhledávačích a tím pádem návštěvnost webu. Opakovaně jsem dokázal weby a e-shopy posunout výš ve výsledcích vyhledávání. Mezi důležité taktiky patří bezesporu tvorba kvalitního obsahu, analýza on-page i off-page faktorů a následná optimalizace.

Pro byznys jsou důležité i sociální sítě. Možná vás to nebaví, ale pro byznys jsou rozhodně důležité, protože se na nich nachází vaše cílové skupina. S tím souvisí i tvorba pěkné grafiky či naplánování strategie, jak úspěšně oslovit cílovou skupinu pomocí.

Nabídka služeb

SEO servis

SEO servis

Dlouhodobý SEO servis pro váš web či e-shop, který pomůže ke zlepšení pozic ve výsledcích vyhledávání, respektive ke zvýšení návštěvnosti. SEO výsledky reportuji každý měsíc.

Sociální sítě

Možná nejste fanda sociálních sítí, ale to nemění nic na tom, že sociální sítě, ať už Facebook, Instagram, YouTube či jiné, jsou mocným kanálem, jak oslovit vaší cílovou skupinu nejen reklamou.

Tvorba webu / e-shopu

Dost možná již nějaký e-shop či web máte a pravděpodobně se chystáte na změnu vzhledu či přesun nějakého e-shopového řešení na jiné. Tvořím weby, ale i měsíčně spravuji či zálohu.

Tvorba grafiky

Vytvořím reklamní bannery pro vaše marketingové účely, ale i třeba příspěvek na sociální sítě. Dokážu vytvořit dárkový poukaz, ale i logo či vizitku pro vaši firmu. Spolupracuji i s jinými grafiky.

SEO copywriting

SEO copywriting neboli psaní textů se zaměření na SEO, je složitá disciplína. Je třeba nejen vytvořit text, který zaujme čtenáře, ale i takový, který splňuje SEO faktory.

Analýza klíčových slov

Klasifikační analýza klíčových slov vám pomůže si ujasnit, která klíčová slova jsou pro váš byznys prioritní a která naopak ne. Získáte mnoho inspirace či např. témata na psaní do vašeho blogu.

SEO analýza webu

SEO analýza webu neboli audit webu objeví nedostatky on-page faktorů na vašem webu, které můžete ihned začít opravovat. Získáte např. informaci, jaké stránky mají 404, duplicitní title apod.

Email marketing

E-mail marketing neboli emailing používá téměř každý. Je dobré však posílat takové e-maily, které uživatele skutečně zajímá. Neposílejte jim spam, jinak vás zavrhnou jednou provždy.

Stále se učím a vzdělávám

Co takhle začít napsáním zprávy?

Těším se na spolupráci

2 + 5 =