fbpx

Kdysi dávno jste si vytvořili Facebook profil, ale nyní vám přijde, že Facebook ví vše kolem vás a máte toho dost? Pojďme si v tomto návodu ukázat, jak zrušit Facebook. Facebook můžete zrušit úplně, nebo jej pouze dočasně deaktivovat.

 

Jak zrušit Facebook?

1. Postup je kupodivu velmi jednoduchý. Přejděte na váš Facebookový profil, který chcete zrušit. Vpravo nahoře klikněte na ikonu šipky .

2. Jakmile kliknete na šipku, zobrazí se vám nabídka. Nyní přejděte do Nastavení.

3. Nyní se nacházíme v Nastavení vašeho profilu. Přejděte do záložky Vaše informace na Faebooku a následně klikněte na Deaktivace a odstranění.

4. Nyní máte možnost promyslet, zda skutečně chcete Facebook úplně odstranit, nebo pouze dočasně deaktivovat. My chceme, v tomto návodu, Facebook trvale smazat, takže zvolíme možnost Trvalé odstranění účtu. Následně klikneme na tlačítko Pokračovat v odstranění účtu.

5. Poslední krok vás dělí od smazání účtu na Facebooku. V tomto kroku máte ještě možnost stáhnout fotky, které máte na profilu nahrané, případně pokud máte vytvořené firemní stránky, tak můžete předat roli správce někomu jinému.

Fertig. Nyní můžete požadavek, na smazání Facebook profilu, do 30 dnů stornovat. Stačí se přihlásit a kliknout na tlačítko Zrušit odstranění. Po 30 dnech již nejde smazání zrušit a váš obsah bude nenávratně pryč.

Byl návod užitečný? Sdílejte ho a sledujte mě na sociálních sítích.

Smuton.cz