Orientační analýza klíčových slov – základ pro úspěšné texty

(Hodnocení: 1)

600

Orientační analýza klíčových slov je vhodná, pokud potřebujete napsat článek na určité téma a jste si vědomi, že alespoň orientační analýza KW je základní předpoklad k tomu, aby článek byl úspěšný a viditelný v SERPu.

Kategorie: Štítek:

Orientační analýza klíčových slov je vhodná pro rychlé zanalyzování, na která klíčová slova mířit při psaní textů, článků apod.

Do poznámky v objednávce prosím uveďte, na jaké fráze (5-10) chcete cílit. V případě, že se chystáte psát článek o autech BMW, tak fráze, které vás mohou zajímat, budou např. auta, auta BMW, motor BMW X5, nejlepší BMW apod. Na základě těchto frází vytvořím desítky, stovky a možná i tisíce dalších podobných keywords, ke kterým přiřadím hledanost z vyhledávačů Google a Seznam, konkurenčnost na Google, Sklik CPC a mnohé další. Můžete si také stáhnout ukázkovou orientační analýzu KW (.xlsx - 1 MB).

Návrh dalších podobných frází získám nejen ze samotného vyhledávání, ale i z našeptávačů.

Po vytvoření a uhrazení objednávky, začínám ihned pracovat. Po dokončení orientační analýzy klíčových slov, odesílám dokument (Excel .xlsx) na vámi uvedený e-mail v objednávce.

Doba dodání analýzy: do 3 dnů.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte mě kontaktovat.

1 recenze Orientační analýza klíčových slov – základ pro úspěšné texty

  1. Jiří

    Poměr cena / výkon super.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *