Sleva!

Plný přístup (Full Access) – doživotní licence | doplněk do prohlížeče Fast English

Original price was: 2 305Kč.Current price is: 1 751Kč.

Kategorie:

Získejte plný, doživotní přístup ke slovíčkům v doplňku "Fast English" pro váš prohlížeč Chrome.

Aktuálně je v plné verzi doplňku "Fast English" 977 slovíček. V trial verzi je k dispozici 100 anglických slovíček se všemi funkcemi, které má i plná verze.

Pokud se vám doplněk líbí a využíváte ho, můžete si koupit roční licenci, která stojí pouhých 43 Kč měsíčně (roční platba) nebo doživotní přístup, který stojí 1751 Kč (jednorázová platba a už žádné další poplatky a se všemi aktualizacemi).

Proč koupit plný přístup?

 • 977 slovíček přímo ve vašem prohlížeči.
 • Kdykoliv při brouzdání na internetu si můžete procvičit anglická slovíčka.
 • Řazení slovíček do krabiček Know (znám), Ignore (ignorovat) nebo Learning (učení). Díky tomu si můžete vybrat slovíčka, která se chcete naučit a přesunout si je do krabičky Learning. Jakmile si myslíte, že je umíte, přesuňte je do krabičky Know. Pokud je slovíčko, které se aktuálně nechcete učit, můžete jej přesunout do krabičky Ignore.
 • Lze přepínat mezi krabičkami, ve kterých máte uložená slovíčka. Můžete mít přepnuto pouze na krabičku Know a tím procvičovat pouze slovíčka, o kterých si myslíte, že je znáte, ale chcete si je zopakovat.
 • Neznáte slovíčko? Zkuste něco napsat a pokud bude odpověď špatná, máte možnost využít nápovědu (překlad slovíčka).
 • Chcete se slovíčka učit? Využijte nápovědu, kterou zobrazíte pod otazníkem a poté si můžete přečíst zajímavou větu, která usnadní zapamatování. Např. pro slovíčko zmrzlina (anglicky
  chair a výslovností čér) lze zobrazit větu typu: " Ta nová ŽIDLE vypadá tak pohodlně, že se na ní hned musím posadit a ČERpat energii.". Tato funkce je aktuálně v BETA verzi.
 • U každého anglického slovíčka vidíte i krátkou anglickou větu, kde je toto slovíčko obsaženo.
 • Statistiky úspěšných a neúspěšných odpovědí.
 • Možnost zobrazovat slovíčka pouze z určitých kategoriích, které potřebujete (např. bydlení, cestování, jídlo a pití apod.).

Aktivace klíče

Klíč který obdržíte po zakoupení tohoto produktu / licence, obdržíte na e-mail, který zadáte v objednávce. Klíč bude v textovém souboru, který je součástí každého systému Windows. Otevřete textový soubor a zkopírujte klíč. Následně přejděte do prohlížeče Chrome a otevřete nastavení doplňku kliknutím pravým tlačítkem myší na ikonu doplňku a možností Nastavení (Options). Vložte licenční klíč do kolonky "Enter the license key" a klikněte na tlačítko "Activate". Nyní se šedivé tlačítko "Full Access" zbarví na červenou, což značí plný přístup k databázi slovíček.

 

Nákupem plného přístupu podpoříte vývoj tohoto doplňku.

Chcete doživotní přístup zdarma? Hledám někoho na tvorbu vět, pro lepší zapamatování slovíčka, "pod otazníkem". Máte zájem se podílet tímto způsobem na vývoji doplňku? Napište mi na info@smuton.cz.

Našli jste nějakou chybu v doplňku? Máte nápad na zlepšení? Napište mi na e-mail info@smuton.cz. Děkuji.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Plný přístup (Full Access) – doživotní licence | doplněk do prohlížeče Fast English“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *