Předplatné na neomezené stahování z online editoru – 1 měsíc

115

Vytvářejte a stahujte libovolné množství grafiky v online editoru za výhodné měsíční předplatné.

Kategorie:

Získejte předplatné na 1 měsíc, díky kterému budete moci vytvářet a stahovat neomezené množství dárkových poukazů / voucherů, log, příspěvků na sociální sítě, vizitek či jiné grafiky z online editoru a navíc ihned.

Po zakoupení předplatného se vám vytvoří účet či aktivuje členství, které vždy ručně schvaluji. Schválení členství trvá zpravidla do 3 hodin (během dne). Následně máte plný přístup do editoru, kde si již můžete neomezeně stahovat svou vytvořenou grafiku.

Pokud budete chtít později stahovat či tvořit grafiku, je potřeba, abyste byli vždy přihlášení do svého uživatelského účtu, kde můžete zároveň předplatné kdykoliv zrušit (v případně jednodenního členství není potřeba, protože nedochází k automatické obnově).

Postup stahování vlastní grafiky je jednoduchý. Pokud jste grafiku vytvořili, stačí kliknout v horní liště na záložku Stažení / tisk a následně na tlačítko Stáhnout.

Stažení grafiky v online editoru

Předplatné se automaticky opakuje na konci období, nicméně můžete jej kdykoliv zrušit ve svém uživatelském účtu. Stačí se přihlásit, přejít do záložky Předplatné, vybrat Subscription a kliknout na tlačítko Zrušit / Cancel. Na stejné stránce také vidíte, do kdy máte ještě předplatné aktivní. Dokud předplatné nezrušíte (viz. postup výše), prodlužuje se automaticky o další období.

Předplatné samozřejmě mohu zrušit za vás. Stačí mě kontaktovat. Navíc vás budu před koncem předplatného kontaktovat e-mailem, abyste náhodou nezapomněli předplatné zrušit.

 

Co získáte zakoupením předplatného?

  • Neomezené stahování dárkových poukazů.
  • Neomezené stahování vytvořených log.
  • Neomezené stahování vizitek.
  • Neomezené stahování reklamních bannerů.
  • Neomezené stahování příspěvků / šablon na sociální sítě.
  • Další nově přidané produkty z online editoru.
  • Grafiku lze stahovat ihned.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Předplatné na neomezené stahování z online editoru – 1 měsíc“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *