Zpětné odkazy – mini tool

Pomocí tohoto nástroje objevíte své zpětné odkazy. Jasně, nejde to srovnávat se SEO nástroji typu Ahrefs, Semrush či Majestic, ale pro nějaký základní přehled to dostačuje. Skvělé také je, že si výpis odkazů můžete stáhnout do Excelu / CSV.

Zadejte URL adresu vašeho webu a potvrďte. Níže jsou tři mini nástroje na zobrazení zpětných odkazů a to na základě vypočítané autority stránky (page autority – PA). Je to metrika vypočítaná nástrojem třetí strany a nemusí ve skutečnosti nic znamenat. Google podobným metrikám nedává žádnou váhu, má svůj algoritmus na vyhodnocování.

Zpětné odkazy, které mají podle nástroje vyšší page autority (PA 20 a více). Ve skutečnosti PA nemusí hrát roli, je to jen nějaká vypočítaná metrika nástroje třetí strany. Nástroj zobrazuje až 250 zpětných odkazů.

Zpětné odkazy, které byly nalezeny za poslední dva měsíce. Nástroj zobrazuje až 250 zpětných odkazů.

Zpětné odkazy, které mají page autority (PA) nižší než 7. PA je metrika nástroje třetí strany, která nemusí nic znamenat, takže je dobré to nebrat jako nějaké dogma. Nástroj zobrazuje až 500 zpětných odkazů.

Tento nástroj zobrazí nejvíce odkazované domény na vaší stránku. Zobrazuje počet zpětných odkazů, počet dofollow odkazů, DA (domain autority) a datum nalezení odkazu.

Nástroj zobrazí odkazy na konkrétní stránce, které odkazují nejen v rámcí interního prolinkování, ale i odkazy, které směřují ven z webu.
65+ spokojených klientů | 6 let praxe

Hodnocení Smuton.cz na Google

Kontaktujte mě

Kontaktujte mě pomocí formuláře napravo nebo mi zavolejte ve Vámi vybraný termín.

Rád jsem efektivní a proto se snažím konkrétně pomoci. Proto je ideálním prvotním kontaktem e-mailová zpráva či zpráva pomocí formuláře vpravo. Rád si s Vámi ovšem i zavolám nebo se potkám na videohovoru v termínu, který Vám bude nejvíce vyhovovat.

Termín hovoru či videohovoru si můžete rezervovat zde.

Nástroje pro efektivní práci: StreakClickUp a Freelo.

 

6 + 3 =