fbpx

Tvorba webů – reference

Podívejte se, jaké weby a e-shopy jsem vytvořil. V rámci tvorby webovýh stránek, jsem se také zaměřoval na  optimalizaci webu pro vyhledávače (SEO), psaní textů, tvorbu grafiky, tvorbu profilů na sociálních sítích apod.

blog.Eshop-rychle.com

Tvorba blogu pro eshop-rychle.com, včetně drobné grafiky, textů, nainstalování různých pluginů + jejich nastavení.

Recenzos.cz

Web zaměřený na affiliate marketing. Použita šablona. Mimo jiné tvorba textů, grafiky, překlad šablony.

O2 Vigor.cz

Úprava e-shopu ve Woocommerce. Použita šablona. Úprava textů se zaměřením na SEO. Tvorba bannerů + celkové nastavení e-shopu.

Indoorfun.cz

Tvorba a přesun internetového obchodu znamenal nejen tvorbu e-shopu, ale také podchycení různých faktorů, které mohou mít vliv na SEO (bylo důležité původní URL přesměrovat na nové apod.)

Sportyso.cz

Tvorba webu, včetně kompletního otextování, tvorby chatbota napojeného na Facebookovou stránku a také možnost předplatného na základě objednávky.

Cestacasem.cz

Tvorba magazínu o všem možném. Psaní článků zaměřených na SEO. Implementace Google Adsense. Na magazín byla použita šablona.

Cover-case.cz

Tvorba e-shopu ve Woocommerce. Použita šablona. Tvorba veškerých textů včetně obchodních podmínek.

Vase-tepelko.cz

Tvorba komplet webu včetně grafiky. Web zaměřen na získávání kontaktů svých potencionálních klientů.

blog.1presta.cz

Úprava blogu, grafiky a tvorba textu či návodů se zaměřením na SEO. Během spolupráce došlo také na tvorbu emailů.

Smuton.cz - stará verze webu

Převtělil jsem web do současné podoby. Nicméně ani původní verze webu nebyla k zahození. Samozřejmostí je, že web byl responzivní a ihned po načtení webu se spustilo video.

CRAA.cz

Tvorba webových stránek na hostingu u Wedos, zřízení členské sekce a zabezpečení stránek. Grafická identita nejen náhledových bannerů u článků. Řešení potíží s neoptimalizovaným webem.

Pallmedic-cz.cz

Na základě starého, nefunkčního a zavirovaného webu, kompletní tvorba nového. Webová prezentace / katalog zdravotnických produktů firmy. 

Socigain.cz

Kompletní tvorba webu včetně otextování a tvorby podmínek pro ochranu osobích údajů, tvorby animovaného videa i celého fungování webu.

Co takhle začít napsáním zprávy?

Napište mi a domluvíme spolupráci.

12 + 5 =