fbpx

Copywriting

Web copywriting, nebo-li psaní textů, je důležitá disciplína nejen pro SEO, ale také pro upoutání pozornosti čtenáře. Copywriter tedy nemá jednoduchý úkol, protože marketingová komunikace je těžká disciplína, a proto nemohu nabídnout cenu 50 Kč za NS jako spousta copywriterů, pro které znamená psaní textů brigáda.

Copywriting / psaní textů

Máte magazín, e-shop nebo třeba blog a chcete přidávat pravidelně, nebo i jednorázově, články, popisky nebo jakékoliv jiné texty s ohledem na SEO a marketing? Rád pro vás budu pracovat.

Možná jste již navštívili stránku, kde nabízím své služby v rámci kompletního SEO a viděli jste ukázku mých výsledků. Během dvou měsíců jsem se například dostal na první pozici na Google a první stranu Seznamu na klíčové slovo dárkový poukaz vzor, které mělo hledanost cca 5300 za měsíc.

SEO výsledky - dárkový poukaz vzor | Smuton.cz

Rád se učím a vzdělávám

Moc dobře vím, že stát na místě není dobré. Je třeba se posouvat dál. Nejen v podnikání, ale i v osobním rozvoji a sebevzdělávání. Rád čtu užitečné knihy či sleduji kurzy, které mi pomohu se vzdělávat v copywritingu, ale třeba i marketingu, obchodním myšlení apod. Zaměřuji se především na SEO texty, ale nezapomínám na to, aby se zároveň dobře četly a prodávaly. Sám jsem totiž vlastnil několik e-shopů a webů.

Kniha Web copywriting pro samouky
Kniha Jak na sítě
Certifikát - Obsahová strategie
Certifikát - Obchodní myšlení
Kniha Marketing bez reklamy
Certifikát - Analýza klíčových slov

Ceník

Soustředím se zejména na kvalitu článku, proto vám nemohu nabídnout článek za 50 Kč.

Co takhle začít napsáním zprávy?

Napište mi a domluvíme spolupráci.

5 + 3 =