fbpx

Email marketing / emailing

Emailový marketing stále funguje. Pomůžu vám s tvorbou kampaní.

Email marketingové kampaně / strategie

Email marketing, někdy také pouze jako emailing, stále patří mezi nejlepší marketingové kanály, jak oslovit vaše potencionální klienty. Mnozí tvrdí, že emailing je již tabu, ale já si to nemyslím. Ano, pokud budete odesílat 2x týdně neustále prodejní emaily, které ve skutečnosti vaše zákazníky nezajímají, dost pravděpodobně vaše emaily nebudou mít smysl.

Smysl podnikání je dát vašim klientům to co chtějí, nikoliv do nich hustit něco co právě teď nechtějí. Právě proto je obsahový marketingcopywriting cestou, jak dlouhodobě, z mého pohledu, dosáhnout lepších výsledků.

 

Co myslím obsahovým marketingem?

Zejména přidanou hodnotu pro zákazníka. Jako např. kvalitní SEO texty, které budou vaše potencionální klienty informovat, bavit, učit, nebo cokoliv jiného z čeho bude mít klient užitek. Vás jistě také nabaví, když vám e-shopy několikrát týdně zasílají nabídky s produkty, abyste si je koupili. Nebo si je kupujete pokaždé, když vám zašlou svůj prodejní email? Myslím si, že ne.

Emailing kampaně

Jakmile vytvoříme kvalitní obsah, můžeme vše naplánovat a zautomatizovat. Dáme potencionálním klientům to, co je zajímá. Pokud uživatel zrovna hledá na internetu frázi: ,,Jak na sociální sítě?“ Můžeme vytvořit kvalitní článek, kde bude výzva k přihlášení k newsletteru, který bude dávat uživatelům něco navíc. Třeba tipy, jak lépe spravovat sociální sítě.

Potencionální klienti ve vás budou mít následně vyšší důvěru, protože jim dáváte užitečné informace zcela zdarma. Až jednou budou chtít spravovat sociální sítě nebo cokoliv jiného, budou vědět, že vy jste odborník a proto vás osloví. 

Chcete pomoci s email marketingem?

Ceník

Cena je pouze orientační. Každý byznys a každá strategie vyžaduje jiné množství času

Hodinová sazba je 490 Kč.

Ukázka z emailing nástroje MailerLite

Ukázka tvorby emailů

Co říkají klienti o mé tvorbě?

Děkuji za rychlou a skvělou práci. Ještě jednou díky. Ať se Vám daří.
Martin Š.

Tvorba firemního webu, Prodejce tepelných čerpadel

Dobrý den,
děkuji Vám za tolik návrhů, hodně se mi jich líbí. Vybral bych si jich nakonec tedy podstatně víc, než původně 2 zamýšlené.
Štěpán P.

Tvorba reklamních bannerů, Reklamní agentura

Výborná spolupráce a super výsledek. Vřele doporučuji.
Denisa Š.

Tvorba obchodních podmínek, podmínek GDPR a reklamační řád, Dopravní společnost

Co takhle začít napsáním zprávy?

Chcete pomoci s email marketingem?

2 + 5 =