E-mail marketing

Nikdy nespamuji uživatele. E-mailing beru jako příležitost, jak zvýšit důvěru v náš byznys a to užitečným obsahem.

E-mailing beru podobně jako copywriting či SEO. Oni všechny obory spolu nějak souvisí a jeden obor může pomoct druhému.

Statistiky odeslaného e-mailu v aplikaci MailerLite

65+ spokojených klientů | 6 let praxe

Hodnocení Smuton.cz na Google
trustpilot
facebook

E-mail marketingové kampaně / strategie

Email marketing, někdy také pouze jako emailing, stále patří mezi nejlepší marketingové kanály, jak oslovit vaše potencionální klienty. Mnozí tvrdí, že emailing je již tabu, ale já si to nemyslím. Ano, pokud budete odesílat 2x týdně neustále prodejní emaily, které ve skutečnosti vaše zákazníky nezajímají, dost pravděpodobně vaše emaily nebudou mít smysl.

Smysl podnikání je dát vašim klientům to co chtějí, nikoliv do nich hustit něco co právě teď nechtějí. Právě proto je obsahový marketing a copywriting cestou, jak dlouhodobě, z mého pohledu, dosáhnout lepších výsledků.

 

Co myslím obsahovým marketingem?

Zejména přidanou hodnotu pro zákazníka. Jako např. kvalitní SEO texty, které budou vaše potencionální klienty informovat, bavit, učit, nebo cokoliv jiného z čeho bude mít klient užitek. Vás jistě také nabaví, když vám e-shopy několikrát týdně zasílají nabídky s produkty, abyste si je koupili. Nebo si je kupujete pokaždé, když vám zašlou svůj prodejní email? Myslím si, že ne.

E-mailingové kampaně

Jakmile vytvoříme kvalitní obsah, můžeme vše naplánovat a zautomatizovat. Dáme potencionálním klientům to, co je zajímá. Pokud uživatel zrovna hledá na internetu frázi: ,,Jak na sociální sítě?“ Můžeme vytvořit kvalitní článek, kde bude výzva k přihlášení k newsletteru, který bude dávat uživatelům něco navíc. Třeba tipy, jak lépe spravovat sociální sítě.

Potencionální klienti ve vás budou mít následně vyšší důvěru, protože jim dáváte užitečné informace zcela zdarma. Až jednou budou chtít spravovat sociální sítě nebo cokoliv jiného, budou vědět, že vy jste odborník, a proto vás osloví.

Chcete pomoci s email marketingem?

Ceník

Cena se odvíjí od rozsahu práce, na které se dopředu dohodneme. Kontaktujte mě pro více informací.

Ondřej Smutný / Smuton.cz

Ondřej Smutný / Smuton.cz

Zvyšuji organickou návštěvnost a tvořím weby.

65+ spokojených klientů | 6 let praxe

Hodnocení Smuton.cz na Google
trustpilot
facebook

Kontaktujte mě

Upřednostňuji prvotní kontakt e-mailem

Upřednostňuji prvotní kontakt e-mailem. Proč? Snažím se být co nejvíce efektivní a právě prvotní e-mailová komunikace mi k tomu napomáhá (CRM Streak, automatizace procesů, Todoist, ClickUp, Freelo atd.).

Navíc mohu na vaší zprávu již reagovat konkrétně, kdežto po telefonu vám často nedokážu přesně odpovědět na váš požadavek. Jsou to často obecné rady.