fbpx

Email marketing / emailing

Email marketing je stále jeden z nejlepších kanálů, jak oslovit vaše potencionální, ale i stávající klienty. Nechcete, aby vás příjemci označovali jako SPAM? Tak je nespamujte, ale dejte jim to, co chtějí. Přidanou hodnotu. Něco, co je zajímá.

Proč e-mailing?

Email marketing 1 Email-marketing je velmi účinný nástroj, jak oslovit vaše klienty.

Email marketing 2 Možnost A/B testování.

Email marketing 1 Pomůžu vám s importem kontaktů, ale třeba i tvorbou grafiky.

Email marketing 2 Postarám se o kompletní návrh e-mail kampaně.

Chcete pomoci s e-mailingem? Napište mi pomocí kontaktního formuláře a co nejdříve se vám ozvu zpět.

Email marketingové kampaně / strategie

Email marketing, někdy také pouze jako emailing, stále patří mezi nejlepší marketingové kanály, jak oslovit vaše potencionální klienty. Mnozí tvrdí, že emailing je již tabu, ale já si to nemyslím. Ano, pokud budete odesílat 2x týdně neustále prodejní emaily, které ve skutečnosti vaše zákazníky nezajímají, dost pravděpodobně vaše emaily nebudou mít smysl.

Smysl podnikání je dát vašim klientům to co chtějí, nikoliv do nich hustit něco co právě teď nechtějí. Právě proto je obsahový marketingcopywriting cestou, jak dlouhodobě, z mého pohledu, dosáhnout lepších výsledků.

 

Co myslím obsahovým marketingem?

Zejména přidanou hodnotu pro zákazníka. Jako např. kvalitní SEO texty, které budou vaše potencionální klienty informovat, bavit, učit, nebo cokoliv jiného z čeho bude mít klient užitek. Vás jistě také nabaví, když vám e-shopy několikrát týdně zasílají nabídky s produkty, abyste si je koupili. Nebo si je kupujete pokaždé, když vám zašlou svůj prodejní email? Myslím si, že ne.

Emailing kampaně

Jakmile vytvoříme kvalitní obsah, můžeme vše naplánovat a zautomatizovat. Dáme potencionálním klientům to, co je zajímá. Pokud uživatel zrovna hledá na internetu frázi: ,,Jak na sociální sítě?“ Můžeme vytvořit kvalitní článek, kde bude výzva k přihlášení k newsletteru, který bude dávat uživatelům něco navíc. Třeba tipy, jak lépe spravovat sociální sítě.

Potencionální klienti ve vás budou mít následně vyšší důvěru, protože jim dáváte užitečné informace zcela zdarma. Až jednou budou chtít spravovat sociální sítě nebo cokoliv jiného, budou vědět, že vy jste odborník a proto vás osloví. 

Chcete pomoci s email marketingem?

Ceník

Ukázka z emailing nástroje MailerLite

Analytika emailu v nástroji MailerLite

Ukázka tvorby emailů

Tvorba e-mailu v nástroji MailerLite
Tvorba e-mail kampaně před Vánoci v nástroji MailerLite

Co takhle začít napsáním zprávy?

Chcete pomoci s email marketingem?

13 + 5 =