SEO test online a ZDARMA

Nástrojů na SEO test online je celá řada. Níže vám ukážu jednoduchý způsob, jak zdarma můžete provést analýzu webu, která odhalí tzv. zdraví. SEO analyzer prochází sice pouze několik desítek URL stránek, ale i tak získáte obecnou informaci, v jaké je web kondici.

Co je SEO analyzer?

To, co je seo, popisuji ve slovníku pojmů. Nicméně jako SEO analyzer jsem pojmenoval jeden SEO nástroj, který dokáže rychle a zdarma vytvořit krátkou analýzu vašeho webu. Stačí zadat URL webu a platný e-mail, na který vám během několika minut přijde zpráva s přehledem auditu. Uvnitř emailu bude hodnocení tzv. ,,zdraví webu“, kolik SEO analyzer prošel během auditu URL stránek (Crawled Pages) a také počet chyb, upozornění či 3 TOP problémy.

Nejedná se sice o nějak velký audit, ale i tak vám může pomoci s kontrolou webu a také se zamyslet, zda není pravý čas začít s optimalizací webu.

S kompletní optimalizací webu nebo plnohodnotnou analýzou, vám rád pomůžu.

SEO audit webu online | Smuton.cz

Kompletní audit vašeho webu za použití profesionálních SEO nástrojů.

,,Kompletní analýzu vašeho webu rád vytvořím. Používám profesionální nástroje.“

Po stisknutí tlačítka ,,Spustit SEO test“ prosím chvíli vyčkejte na potvrzující zprávu. Automaticky vám následně přijde e-mail s přehledem analýzy. Vložením e-mailu také souhlasíte s podmínkami GDPR.

SEO test online | Smuton.cz

SEO test online – report zdarma do e-mailové schránky.

Co takhle začít napsáním zprávy?

Těším se na spolupráci

14 + 13 =