Přidání nového správce stránky skrz Business Managera

autor: | 2.Pro 2021

Správce stránky skrz Business Managera

Jak přidat nového správce Facebook stránky skrz Business Managera?

Pokud jste si vytvořili novou Facebook stránku a nyní chcete přidat nového správce stránky, nejjednodušší cestou je přidat jej přímo v nastavení Facebook stránky v sekci „Role u stránky“. Může se stát, že budoucí správce / uživatel Facebooku si nastavil soukromí, a proto nelze dohledat pomocí e-mailu či jména. V takovém případě můžete vyzkoušet tuto metodu.

Obsah článku

Vytvořte si Business Managera

Pokud nastala situace viz. výše, tedy nemůžeme dohledat nového správce pomocí e-mailu či jména běžnou metodou, je potřeba mít vytvořeného Business Managera. Nyní přejděte do Business Managera stránky, kterou jste vytvořili (1), následně přejděte do záložky Lidé (2) a klikněte na tlačítko Přidat (3).

Nastavení firmy - Business Manager

Přidejte nového správce

Po kliknutí na tlačítko „Přidat“ se nám zobrazil formulář, kde vložíme platný e-mail, který nový správce používá na svém osobním Facebook účtu. Po kliknutí na „Zobrazit rozšířené možnosti“ můžeme novému uživateli poskytnout další role či možnosti v rámci Business Managera. Pokud máme hotovo, klikneme na tlačítko „Další“.

Nyní přiřadíme přístup v rámci stránky (nikoliv Business Managera). Přejdeme do „Klasické stránky“ a vybereme Facebook stránku, kterou chceme přiřadit novému správci. V pravé části zaškrtneme „Spravovat stránku“ a potvrdíme tlačítkem „Pozvat“. Nyní přijde na zadaný e-mail pozvánka, aby se nový uživatel přidal ke stránce.

Přidání uživatele skrz Business Managera

Potvrďte přístup

Máte být novým správcem Facebook stránky? Přijde vám e-mail od Facebooku, že jste získali přístup k nové stránce. Je pravděpodobné, že e-mail dorazí do záložky Hromadné (Seznam.cz) či Sociální sítě či Aktualizace (Gmail) apod. Proto raději zkontrolujte i jiné záložky než Doručená pošta.

Nový přístup je potřeba ještě potvrdit. Klikněte na tlačítko „Začít“.

Pozvánka Facebook

Zadejte jméno a potvrďte

Otevřela se stránka, kde už stačí zadat pouze jméno a potvrdit. Následně se zobrazí přehled o firmě (Business Manageru) a kontrola. Všechny tyto stránky jednoduše potvrďte stisknutím na tlačítko „Pokračovat“. Až budete u posledního kroku a potvrdíte, je možné, že budete vyzvání k přihlášení do vašeho Facebook účtu. A je to. Nyní byste měli být novým správcem stránky.

Potvrzení přístupu Business Manager
4.5 / 5 - (hodnoceno: 4x)
Ondřej Smutný / Smuton.cz

Ondřej Smutný / Smuton.cz

Tvořím weby a zvyšuji návštěvnost