fbpx

Instagram reklamy na PC

Chcete spravovat sociální síť Instagram? Rád vám pomohu. Nejprve však bude nutné vytvořit Facebook Business Manager a následně připojit Instagramový profil. Je to snadné a rychlé. Připravte si přihlašovací údaje do Instagramového profilu, budete je zadávat přímo v Business Manageru, nikoliv mě.

Přidání Instagramu do Business Manageru

Jak napojit svůj Instagram do Business Manageru?

Jakmile vytvoříte Business Manager, přejděte v levém panelu do záložky Účty > Instagramové účty. Svůj Instagramový profil přidáte kliknutím na tlačítko + Přidat.

Přidání Instagramového účtu do Business Manageru

Vyskošilo nám okno, kde klikneme na tlačítko Propojte svůj instagramový účet.

Přihlášení k Instagramu v Business Manageru

Nyní se otevřelo nové okno s běžným přihlašovacím formulářem. Zadejte své přihlašovací údaje a potvrďte stisknutím tlačítka Přihlásit se.

Přihlašovací okno k Instagramu

Jakmile jste se úspěšně přihlásili, přidal se vám váš IG profil do seznamu v Business Manageru. Nyní, pokud chcete, abych vám spravoval váš IG profil a třeba i vytvářel reklamy, je třeba mě přiřadit jako partnera.

Ujistěte se, že se nacházíte v záložce Instagramové účty. Následně vyberte Instagramový profil, který chcete spravovat (na obrázku níže je to freelancer_smuton.cz). Poté klikněte na tlačítko Přiřadit partnery a vložte mé ID, které je: 983660741644184

Hotovo, nyní mohu spravovat a vytvářet reklamy na vašem IG profilu.

Přiřazení partnera k Instagramovému účtu v Business Manageru