Jak přidat do Business Managera Instagram profil

autor: | 4.Srp 2021

Přidání Instagramu do Business Manageru

Chcete spravovat sociální síť Instagram? Rád vám pomohu. Nejprve však bude nutné vytvořit Facebook Business Manager a následně připojit Instagramový profil. Je to snadné a rychlé. Připravte si přihlašovací údaje do Instagramového profilu, budete je zadávat přímo v Business Manageru, nikoliv mně.

Jak napojit svůj Instagram do Business Managera?

Jakmile vytvoříte Business Manager, přejděte v levém panelu do záložky Účty > Instagramové účty. Svůj Instagramový profil přidáte kliknutím na tlačítko + Přidat.

Přidání Instagramového účtu do Business Manageru

Vyskočilo nám okno, kde klikneme na tlačítko Propojte svůj instagramový účet.

Přidání Instagramu do Business Managera

Nyní se otevřelo nové okno s běžným přihlašovacím formulářem. Zadejte své přihlašovací údaje a potvrďte stisknutím tlačítka Přihlásit se.

Přihlašovací okno k Instagramu

Jakmile jste se úspěšně přihlásili, přidal se vám váš IG profil do seznamu v Business Manageru. Nyní, pokud chcete, abych vám spravoval váš IG profil a třeba i vytvářel reklamní kampaně, je třeba mě přiřadit jako partnera.

Ujistěte se, že se nacházíte v záložce Instagramové účty. Následně vyberte Instagramový profil, který chcete spravovat (na obrázku níže je to freelancer_smuton.cz). Poté klikněte na tlačítko Přiřadit partnery a vložte mé ID, které je: 983660741644184.

Hotovo, potvrdím žádost a nyní mohu spravovat a vytvářet reklamy na vašem IG profilu.

Přiřazení partnera k Instagramovému účtu v Business Manageru
5 / 5 - (hodnoceno: 2x)
Ondřej Smutný / Smuton.cz

Ondřej Smutný / Smuton.cz

Tvořím weby a zvyšuji návštěvnost